Vitajte na našom webe

  • Vítame Vás na webovej stránke country tanečného súboru Linden Flowers . Súbor pôsobi pod agenturou Monart v obci Haniska pri Prešove.

  • Jeho názov je odvodený od erbu obce Haniska , v ktorom sú dve lipy   Vzhľadom  k tomu , že v súčasnosti je to výlučne dievčenský súbor , tých lipových kvetov v súbore je oveľa viac.

  • Súbor vznikol v decembri 2010 , ale väčšina jeho tanečníkov  už mala  tanečné skúsenosti z iných súborov .

  • Je to dvojzložkový súbor , kde okrem hlavných tanečníc môžu vystupovať aj juniorky . Súčasťou súboru  je aj prípravka.

Anketa

Boli ste už na akcii "COUNTRY HANISKA" ?

Chodím sem často! (159)
54%

Nebol som nikdy , ale chystám sa ! (69)
23%

Country má nezaujíma! (67)
23%

Celkový počet hlasov: 295

Postrehy , Podnety

Dátum: 23.10.2016

Vložil: Marcus

Titulok: Vystúpenie

Dobrý deň,
Chcel by som sa opýtať kedy maju dievčatá najbližšie vyatúpenie ?
Strašne by som chcel vidieť aj tie juniorky
Ďakujem za opoveď .

Dátum: 15.02.2015

Vložil: anonym

Titulok: juniorky

Tie juniorky velmi pekne tancuju

Dátum: 19.07.2015

Vložil: anonym20

Titulok: Re:juniorky

Na country balu som bol a juniorky tam tancovali a kde su fotky? Su tam iba tie staršie baby!

Pridať nový príspevok

Novinky

18. ročník COUNTRY HANISKA

11.07.2015 19:00

V sobotu bolo v Haniske veselo. Konal sa 18. ročník podujatia Country Haniska . Okrem kapiel Country Beat z Michaloviec , BB Country a The Fathers z Prešova , sme tu nemohli chybať ani my. A bolo čo ukazať , juniorky zatancovali v premiere Rocky Top , staršie dievčatá odpremierovali Zuzulienku a svoje tanečné umenie predviedli aj naši lektori Miro a Janka.

Kde ste nás videli , alebo uvidite :

03.04.2015 12:28

16.4.2015 - Čierny orol.

1.5.2015 - Bowling pri trati

23.5.2015 - Weight Pulling Haniska

11.7.2015 - Country Haniska